Do czego służy NLS?

(non-linear system, system diagnostyki nieliniowej)

Za pomocą diagnostyki NLS i biorezonansu określa się stan organów, tkanek, a nawet komórek z niemal 95% dokładnością. Diagnostyce można poddać:

  • układ oddechowy,
  • układ hormonalny,
  • układ nerwowy,
  • układ sercowo-naczyniowy,
  • układ płciowo-moczowy,
  • przewód pokarmowy,
  • układ kostno-mięśniowy,
  • układ odpornościowy,
  • narządy wzroku, słuchu

Dzięki M1 możliwie jest wykonanie testu medycznego (indywidualnego doboru suplementów, ziół) oraz wspomaganie leczenia (metaterapia).

Diagnostyka nieliniowa należy do jednej z najnowocześniejszych technik w dziedzinie medycyny. Jej niezwykłość tkwi w możliwości uzyskania pełnej informacji o zdrowiu, jak również w uchwyceniu pierwszych sygnałów chorobowych. Łączy w sobie zagadnienia z dziedziny matematyki, fizyki, informatyki, medycyny oraz biomedycyny. Powstała dzięki temu, iż ludzki organizm wyposażony jest w niewidoczną dla oka informację elektromagnetyczną, a jej wykorzystanie pozwala na wykrycie odchyleń fal elektromagnetycznych na poziomie komórek organizmu. Dzięki temu możliwe staje się postawienie odpowiedniej diagnozy podczas całkowicie nieinwazyjnego testu.

Mezator M1 to właśnie urządzenie bazujące na opisanej technologii NLS, przekazującej dokładne informacje odnośnie stanu całego ciała. Fale elektromagnetyczne pozwalają na zlokalizowanie danego problemu zdrowotnego. Diagnoza wykonywana tą metodą jest nieinwazyjna, bezbolesna, bezpieczna oraz maksymalnie precyzyjna.

Krótko o historii…

Biorezonans i system diagnostyki nieliniowej to przyszłość osadzona w historii – badaniach naukowych wybitnych badaczy XIX i XX wieku. Jak powstała, skąd tak niezwykłe odkrycia?

Na rozwój tej diagnostyki (NLS i biorezonansu) miała wpływ olbrzymia praca naukowa podjęta przez wielkich uczonych na przestrzeni wieków. Pierwsze badania w tym kierunku przeprowadził uznany naukowiec Nikola Tesla (1856-1943). W późniejszych latach kontynuował je wybitny inżynier, wynalazca, Georg Lakhovski (1869-1942), który zajmował się wpływem fal radiowych na rośliny i zwierzęta. Raymond Rife (1888-1971) również badał wpływ fal radiowych i promieniowania elektromagnetycznego na ludzkie ciało.

Dzięki tym badaczom, na początku XX wieku został zarejestrowany po raz pierwszy przepływ pulsów danych od człowieka do maszyny przez VN. Kravkov i prof. Togatovą. Metoda analizy zdrowia tą metodą została natomiast opracowana w Rosyjskim Instytucie Psychofizyki Praktycznej.