Wanda Jaworska

„….za tajemnicą idź, odważnym bądź…”

o mnie

Jestem farmaceutą, naturopatą, akupunkturzystą
metodą Volla, terapeutą czaszkowo-krzyżowym.

„Kiedy ludzkie kontinuum umysłu – emocji – ciała doprowadzi do harmonii z wrodzonym porządkiem życia, może uwolnić się dostęp do nieograniczonej mocy.” Michael Burghley

Krótkie przemyślenia…

Po ukończeniu Akademii Medycznej podjęłam pracę w aptece.

Dzisiaj, po przeprowadzeniu kilkuset tysięcy rozmów z pacjentami, śmiało mogę wyrazić za dr A.T. Stillem, że: „każdy ma w sobie najwyższy znany porządek sił i nie może działać bez niego, jest on zaś podporządkowany świadomym i nieświadomym nakazom życia i umysłu, które poruszają światy i byty”. Nic, jak się wydaje, nie może być przypadkiem, a zatem musi istnieć odpowiedź na pytanie, co jest/było przyczyną….

W poszukiwaniu odpowiedzi na tysiące pytań trafiałam na kolejne metody, a każda z nich otwierała drzwi następnej. Pogłębiała się moja świadomość, iż „nie istnieje taka choroba, która byłaby oddzielona od duszy”. Sięgnęłam do klasycznej akupunktury, akupunktury metodą Volla, detoksykacji wielonarządowej, dietetyki, zadziwiającej terapii czaszkowo-krzyżowej, Access Bars – zabiegu z pogranicza medycyny niekonwencjonalnej, psychologii i duchowości, pracującej na poziomie emocji i przekonań ukrytych w pamięci komórkowej. Wszystkie te elementy złożyły się na holistyczne podejście do istoty człowieka i jego wewnętrznej mocy.